Живое Слово

ЗМІНИ В КОНСТИТУЦІЇ!!!

Вітаємо!

Українське суспільство переживає нелегкі доленосні часи. Події набирають усе більших обертів: Майдан, Крим, АТО. А нині ще й зміни до головного закону України – Конституції.

Робоча група, яка вносить зміни в проект нової Конституції, вже запропонувала в статті 28 «Право на шлюб» (додаток №1) визначення сім'ї без зазначення, що це союз чоловіка і жінки. Це недобре, але не все втрачено.

У липні 2015 року з цього питання в державі на найвищому рівні відбулися важливі зустрічі народних депутатів – представників міжфракційної групи у Верховній Раді України «За духовність, моральність та здоров'я України». На зустрічах обговорювали важливість залишити в Конституції України поняття сім'ї як союзу чоловіка та жінки.

Члени Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій, а також різні інші  християнські конфесій написали пропозиції і звернення до Конституційної комісії з вимогою залишити в Конституції України принципову норму, що шлюб – це союз чоловіка і жінки.

15 липня біля стін Верховної Ради України Національний Альянс «Україна за сім'ю» спільно з громадськістю та церквами організував і провів пікет «Не вирізайте сім'ю з Конституції». Тоді вдалося поспілкуватися з понад 150 народними депутатами України. Більшість з них запевнила, що відстоюватиме права традиційної сім'ї в Україні та не допустить видалення  поняття сім'ї як союзу чоловіка і жінки.

Альянс «Україна за сім'ю» також ініціював написання листів з вищезазначеними пропозиціями від громадян України, церков та громадських організацій на апарат Президента і Прем'єр-міністра України, Голову Верховної Ради та голів фракцій у парламенті.

З Божою допомогою ми робимо все можливе. Але заспокоюватися ще зарано. Тому ми пропонуємо здійснювати такі ефективні кроки.

1. Молитися на всіх служіннях у церквах про:

- збереження в Конституції України поняття сім'ї як союзу одного чоловіка і однієї жінки;

- недопущення дефініції  «сексуальна орієнтація» в Конституції України;

- зміцнення української сім'ї на основі біблійних принципів життя.

2. Оголосити піст і молитву (за вищезазначеними орієнтирами) у церквах 30 серпня 2015 року. Помолитися за учнів та студентів, а також увесь навчальний рік. За те, щоб Господь оберігав сферу освіти в Україні від спроб внести до навчальних програм усілякі викривлення і збочення.

3. На місцях зустрітися зі своїми народними депутатами з вимогою не допустити видалення  поняття сім'ї як союзу чоловіка та жінки і не допустити дефініції  «сексуальна орієнтація» в Конституції України. Відправити народним депутатам відповідного електронного листа.

4. Оголосити у церквах готовність вийти під стіни Верховної Ради України на мирний пікет за підтримку сімейних цінностей в Україні.

 

5. Написати і надіслати на всі зазначені електронні і фізичні адреси (додаток №3) лист (на фірмовому бланці) від церкви, громадської організації або ін. (лист в додатоку №4).

Вимога від громадян.doc (скачать)

Адреси для розсилки листів.docx (скачать)

Вернуться